Про комплекс

ЖК «Традиція» – територія щасливого життя
Сучасний темп життя диктує нові правила. Ми створюємо житло нового якісного рівня для сучасних прогресивних людей, для яких комфорт, традиції та висока якість – це головні пріоритети у виборі власного помешкання. ЖК «Традиція» – це яскравий приклад житлового комплексу нового типу, у якому враховані всі аспекти щасливого життя.
Ми розуміли, що у Луцьку є чимала кількість інших пропозицій від різноманітних житлових комплексів, тому вирішили збудувати абсолютно новий та унікальний комплекс бізнес-класу, який об’єднає в собі усі переваги. Ми прагнемо, щоб життя наших мешканців було наповнене особливими моментами, зустрічами та пригодами. Ми створюємо територію щасливого життя, яку наповнюємо усім, що для цього потрібно:
Природа
ЖК «Традиція» – це поєднання сертифікованих екологічних матеріалів, професіоналізму, комфорту та високої якості життя. Комплекс розташований в передмісті, в оточені природи, що робить його ідеальним місцем для життя без міської метушні та шуму.
Доріжки для бігу
Продумано все до найдрібніших деталей. Ми розуміємо наскільки важливою є інфраструктура та прибудинкова територія, тому заздалегідь продумали бігові доріжки для вашої щоденної спортивної активності. Усе на території житлового комплексу!
Алея троянд
Ми запросили до співпраці професійних ландшафтних дизайнерів з метою створення унікальної прибудинкової території, яка буде не тільки практичним доповненням комплексу, але й його квітковою окрасою. Кожного разу, виходячи з дому, вас зустрічатимуть алеї троянд, які даруватимуть хороший настрій на цілий день.
Фруктовий сад
Фінальним доповненням усієї картини території стане ваш власний сад фруктових дерев. Це ідеальне рішення, яке матиме не тільки декоративну функцію, але й практичне застосування – все продумано до деталей.
Житловий комплекс бізнес-класу
Комплекс знаходиться неподалік від центру міста (5-7 хв.). Розвинена інфраструктура та водойми поблизу території комплексу. Швидкий доступ до зон відпочинку, парків та закладів дозволяє витрачати менше часу на шлях. Житловий комплекс будують за високими стандартами будівництва з використанням сертифікованих екологічних матеріалів на усіх етапах. Ви відчуватимете себе в безпеці, адже прибудинкова територія закрита та добре охороняється (відеоспостереження та охорона). На території є усе, що потрібно для повноцінного комфортного проживання: дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінг та унікальний ландшафтний дизайн. Індивідуальний архітектурний проєкт надає комплексу власне впізнаване «обличчя», що виділяє його серед інших комплексів.
Запланована дата введення в експлуатацію першої секції ЖК – 1 квартал 2022 року.